Sari la conținut

XX MIĘDZYNARODOWA KONWENCJA BADACZY PISMA ŚWIĘTEGO

15-19.08.2022

Aktualności

"Przeto i my, mając około siebie tak wielki obłok świadków, złożywszy z siebie wszelki ciężar i grzech, który nas usidla, biegnijmy wytrwale w wyścigu, który jest przed nami, Patrząc na Jezusa, sprawcę i dokończyciela wiary, który zamiast doznać należytej mu radości, wycierpiał krzyż, nie bacząc na jego hańbę, i usiadł na prawicy tronu Bożego."

DRODZY W PANU JEZUSIE CHRYSTUSIE BRATERSTWO!

Po niemal czteroletniej przerwie w możliwości społecznego zgromadzania się, pragniemy zaprosić wszystkich miłujących Zbawcę do udziału w XX Międzynarodowej Konwencji Badaczy Pisma Św. Jesteśmy wewnętrznie przekonani, że ta długa przerwa wywołała w nas gorące pragnienie odtwarzania społeczności braterskiej w fizycznej rzeczywistości.

W terminie od 15 do 19 sierpnia 2022 roku zapraszamy Braterstwo do Hotelu Beskidzki Raj w Stryszawie, koło Zawoi. Jego urocze położenie zapewnia oddzielenie i odpoczynek od miejsc codzienności.

Głównym miejscem naszego pobytu będzie kompleks budynków wymienionego powyżej hotelu. Dodatkowo zapewniamy kilkadziesiąt miejsc noclegowych w kilku kwaterach prywatnych. Informacje o tych obiektach znajdują się w druku Formularz Rejestracyjny”.

Miejsce konwencji

Hotel Beskidzki Raj***Wellness & SPA
Stryszawa 667
34-205 Stryszawa, Zawoja

tel: +48 33 48 65 000
hotel@beskidzkiraj.pl
https://www.beskidzkiraj.com

Chór międzynarodowy

Zapraszamy również do udziału w innych formach społeczności. W terminie od 9 do 14 sierpnia 2022 roku planowane jest zgrupowanie międzynarodowego chóru pod dyrekcją brata Tima Krupy.

Miejscem zgrupowania chóru będzie kompleks pomieszczeń Zboru w Krakowie, przy ul. Nad Serafą 27.

Program konwencji

Pragniemy gorąco, aby nasz wspólny pobyt był oparty na duchowości Słowa Bożego, nad którego lekturą będziemy chcieli się pochylać przez kolejnych pięć dni.

W dniu 15 sierpnia (poniedziałek) zapraszamy na społeczność rozpoczynającą konwencję z udziałem chóru międzynarodowego. Zakończenie konwencji nastąpi w piątkowy wieczór. Codzienna porcja wykładów zostanie wzbogacona o tematyczne dyskusje panelowe, społeczności uwielbiające Pana i nabożeństwa w formie zeznania świadectw. Planujemy również zorganizowanie chrztu wiary w Jezusa Chrystusa.

Po kolacji, korzystając z uroków tego odludnego miejsca w dowolny sposób będziemy mogli dodatkowo budować wewnętrzną integrację.

Ponadto planujemy przeznaczyć specjalny czas na zorganizowanie wspólnych wycieczek krajoznawczych, w tym m.in. do: Auschwitz, Krakowa, Kopalni Soli w Wieliczce oraz górską wyprawę na Babią Górę.

Poniżej dostępny jest program konwencji. Informacje dotyczące programu będą aktualizowane.

Formularz rejestracji

Swój udział w konwencji oraz chórze można zgłaszać przez formularz elektroniczny (sposób preferowany) lub wypełniając formularz tradycyjny, wysyłając jego skan na adres mailowy biuro@icbiblestudents.org

Prosimy o wypełnianie formularzy zgłoszeniowych dla każdej osoby, również dzieci.

Możliwość zgłaszania swojego udziału w XX Międzynarodowej Konwencji jest przedłużona do dnia 20 czerwca 2022.